!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA

!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA.
.. 
PROČ??
.. 
PROTOŽE: https://GREEN4.LIVE
..
ČLOVĚK JE.. TAKOVOU.. ROSTLINKOU.
SOCIÁLNÍ LIDSKOU_BYTOSTÍ, KTERÁ ABY MOHLA BÝT  SVĚTU CO NEJLÉPE PROSPĚŠNÁ, POTŘEBUJE MÍT NAPLNĚNY SVÉ NEJEN ZÁKLADNÍ POTŘEBY V KONTEXTU SOCIÁLNÍ, LIDSKÝCH_PRÁV. 
NEZVLÁDNETE LI, LIDÉ, VLÁDY, LÍDŘI/LÍDRYNĚ, TUTO NEJZÁKLADNĚJŠÍ, NEJPOTŘEBNĚJŠÍ, PÉČI O LID, O BLIŽNÍ, V KONTEXTU ZDE UVEDENÉHO, ČI NEJSTE LI ANI OCHOTNI SE TÍM ZABÝVAT DŮSLEDNĚ, I VÝUKOVĚ.. (COŽ LZE V SOUČASNOSTI HOJNĚ VÍDAT), NEMŮŽETE ZVLÁDNOUT ÚSPĚŠNĚ TAK ANI TÉMA.. ZÁLEŽITOST(I) TÝKAJÍCÍ SE ZMĚN KLIMATU A DŮSLEDKŮ S TÍM SOUVISEJÍCÍCH.. COŽ BY MOHLO MÍT, A UŽ I MÍVÁ, FATÁLNÍ DOPADY NA ŽIVOTY.. OSUDY.. MNOHA LIDÍ NA ZEMI PLANETĚ.
.. 
 PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH_PRÁV, V ROZPORU S UVEDENÝM LIDSKOPRÁVNÍM DOKUMENTEM OSN A DALŠÍMI MEZINÁRODNÍMI LIDSOPRÁVNÍMI ÚMLUVAMI.. DOKUMENTY.. JE: FAŠISMUS.
..
APLIKOVÁNÍ JAKÉHOKOLI DRUHU..
ZPŮSOBU.. FAŠISMU I VŮČI KOMUKOLI, BUDE VŽDY V ČASE STRESTÁNO KSMEM/NEJVYŠŠÍM I PŘÍČINOU RŮZNĚ KOLAPSŮ I GLOBÁLNÍCH, NEJEN EKONOMICKÝCH. I TAKOVÝ JE ZÁKON KOSMU.
.. 
..
JIŘÍ PELÍŠEK
(https://GREEN4.LIVE ) 
.. 
~~~Populární příspěvky z tohoto blogu

"ZÁHUMENNÍ" ..aneb: HUMANITU, DOMOV, LÁSKU, PRAVDU (či něco jiného..) tak zvaně ´ZA HUMNY´ MÍTI..)

FW/RE: Maříková: Ukrajincům se pomáhá hned, na rozdíl od Čechů. Zlovolný populismus, reagoval Výborný (CNN PRIMA NEWS ROZHOVOR)

OHEŇ A DÉŠŤ(JE LI)..