SOCIÁLNÍ VĚCI..ZÁLEŽITOSTI..SOCIÁLNO..V ČR../ MOJE JP_ANALÝZA ZA OBDOBÍ 2012-2023.. STRUČNĚ, JASNĚ, VÝSTIŽNĚ:

SOCIÁLNÍ VĚCI..ZÁLEŽITOSTI..SOCIÁLNO..V ČR..MOJE JP_ANALÝZA ZA OBDOBÍ 2012-2023.. STRUČNĚ, JASNĚ, VÝSTIŽNĚ:

ZDVOŘILE..SEM TAM I NEURVALE HO..JE A CO NEJRYCHLEJI VYFAKOVAT, TROCHU MU..JIM..NĚCO i SEM TAM DÁT, NĚCO JIM i  JAKO PORADIT, PÁR VĚT, A ZBĚSILE UTÉCT. PŘÍPADNĚ POKUD MOŽNO PŘIPRAVIT OTCE JEŠTĚ PŘI TOM O JEHO DĚTI..
..
TO JE OBRAZ, JAK JEJ VÍDÁM NEJEDNOU OD ZÁSTUPKYŇ/ZÁSTUPCŮ (POVĚTŠINOU JSOU TO ŽENY) ZEJMÉNA STÁTNÍ(NO NEJEN STÁTNÍ) SOCIÁLNÍ SFÉRY ČR..VŮČI POTŘEBNÝM..
..
PŘEHAZUJÍ SI ČLOVĚKA JAKO HORKÝ BRAMBOR.. ZA UPLYNULÁ LÉTA JSEM SE SNAŽIL POMOCI POVÍCERO BEZDOMOVCŮM, KONTAKTOVAL JSEM ZA TÍM ÚČELEM JAK STÁTNÍ SOCIÁLNÍ SFÉRU, TAK I NESTÁTNÍ, I CÍRKEVNÍ, ALE ZA CELOU TU DOBU JSEM NEVIDĚL, KROM TOHO, ŽE JSEM OD NICH DOSTAL TU A TAM NĚJAKÝ KONTAKTNÍ TELEFON NA JEJICH KOLEGY(NĚ), ŽE BY SKUTEČNĚ NĚKOMU Z NICH POMOHLI. NEPOMOHLI JIM. LIDÉ..BEZDOMOVCI.. DÁL HYNOU V ULICÍCH.. ČR.
..
VE SROVNÁNÍ S MOU ZKUŠENOSTÍ.. S MÝMI ZKUŠENOSTMI..ZE SOCIÁLNÍ SFÉRY VE ŠVÝCARSKU PŘED TÍM JE TOHLE PRO MNE PONĚKUD ŠOKUJÍCÍ ZKUŠENOST V ČR, KTEROU BEZ NADSÁZKY LZE POJMENOVAT: TRAGÉDIE. A TO I PŘESTO, ŽE SE AKTÉŘI/AKTÉRKY..PROVOZOVATELÉ RŮZNĚ SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ČR, ZEJMÉNA Z TÉ STÁTNÍ(NEJEN) SFÉRY TVÁŘÍ, JAKO BY ONI BYLI MISTŘI SVĚTA, A LIDÉ NAPŘÍKLAD V BEZDOMOVECTVÍ JIM MUSELI ,,AKTIVNĚ" KÝVNOUT..KÝVAT..NA VŠE, CO SI NA NĚ VYMYSLÍ..JEN TO BYDLENÍ V BYTĚ SAMOSTATNĚ STÁLE A STÁLE NEMAJÍC..ZMÍRAJÍC. JE TO HNUS. 
TIHLE ,,SOCIÁLNÍ_PRACOVNÍCI/PRACOVNICE" LIDÉ Z ŘAD UVEDENÝCH SOCIÁLNÍCH SFÉR MÍVAJÍ PROBLÉM MENTÁLNÍ SAMI SE SEBOU, A VE SROVNÁNÍ S JEJICH ŠVÝCARSKÝMI KOLEGY/KOLEGYNĚMI VŮBEC ASI ANI NETUŠÍ, CO JE TO PRÁCE SOCIÁLNÍCH PRACOVNIC/PRACOVNÍKŮ. NEJSPÍŠ SE UMÍ STARAT O PRDELKY LIDEM LEŽÍCÍM V POSTELI, POKUD NEJDE ZROVNA O BEZDOMOVCE,, ALE TO PŘECE NENÍ CELOSTNÍ SOCIÁLNÍ PRÁCE!!! NAVÍC..JAKSI..POKUD JDE O NEMOHOUCÍ BEZDOMOVCE.. VIDĚL JSEM JE UŽ ZMÍRAT V ZÁPACHU, VE ŠPÍNĚ..NEJEDNOU.
TIHLE SOCIÁLNÍ PRÝ ŽE PRACOVNICE/PRACOVNÍCI SDĚLUJÍ RYCHLE A RÁDI, ŽE BEZDOMOVCI MUSEJÍ VYVÍJET AKTIVNĚ SVŮJ SOUHLAS SE SLUŽBAMI. NO, NEVÍM O NIKOM, KOMU BY VYHOVOLALO OD PŘIROZENOSTI POBÝVAT VE SVÝCH VÝKALECH. PŘESTO UVEDENÝ ARGUMENT SLÝCHÁVÁM POKAŽDÉ, KDYŽ ZAČNU OBHAJOVAT BEZDOMOVCE..NA VÍC SE TITO PRÝ ŽE SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍCI..NEZMŮŽOU. JO, A CO NEJRYCHLEJI SE MNE ZBAVIT, CO I NEJRYCHLEJI UKONČIT KONVERZACI, KLIDNĚ I DO MINUTY, JAKO ZBĚSILÍ, NEDAT ČLOVĚKU ŽÁDNÝ PROSTOR..I  KDYŽ JIM TEBA TELEFONUJI NA SVÉ NÁKLADY.. I FYZICKY SE CHOVAJÍ JAKO ZBĚSILÍ, MAJÍC NAŠLÁPNUTO NOHOU SMĚREM ODE MNE VE STYLU PŘIPRAVENOSTI K ÚPRKU.
..
JEDNOHO INVALIDU CHTĚLI PŘIPRAVIT O JEHO DŮM SE ZAHRADOU V KOOPERACI S EXEKUTORY SE ZÁMINKOU DLUHU CCA 5 TISÍC KORUN. NO, MĚLI SMŮŮLU, ŽE JSEM U NĚHO ZROVÍNKA POBÝVAL COBY JEHO KAMARÁD, TO NEŽLI MNE ODTAMTUD VEDOUCÍ SOCIÁLNÍHO ODBORU NECHALA VYVÉST POLICEJNĚ A ZA ASISTENCE HASIČŮ, PO TÉ, CO MI KÁMOŠE TOHOŤ ODVEZLI PRÝ ŽE ZA MAMINKOU NA  NÁVŠTĚVU DO NEMOCNICE, ALE UŽ MI HO ZPĚT DOMŮ NEPŘIVEZLI, ZAVŘELI HO NA PSYCHIATRII. KDYŽ JSEM HO V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH COBY JIŽ OD NĚHO VYSTĚHOVANÝ BEZDOMOVEC NAVŠTÍVIL V UVEDENÉ NEMOCNICI A ZJISTIL JSEM, ŽE JE NA PSYCHIATRII, PO JEHO NÁVŠTĚVĚ MNE PO CCA 2 MINUTÁCH TAMNÍ LÉKAŘ SE SESTROU ZDRAVOTNÍ VYNESLI ZA DVEŘE NA CHODBU A ZAMKLI ZA MNOU, ABYCH SE DOVNITŘ NEDOSTAL JIŽ ZA NÍM..ZA KÉMOŠEM. TO BYLO CCA V ROCE 2013 V PARDUBICÍCH. ZATÍMCO MNE VYNÁŠELI, VOLAL JSEM MOBILEM LINKU POLICIE 158 A INFORMOVAL JSEM JE O DĚNÍ, TEDY S NOHAMA VE VZDUCHU SI POTŘEPOTÁVAJÍC PŘI TOM.
..
TAK..TOHLE JE A OBDOBNÉ DALŠÍ.. OBRAZ SFÉRY SOCIÁLNÍ V ČR.
..
JE TO HNUS. 
DALO BY SE ŘÍCI i..JE TO FAŠISTICKEJ HNUS.
..
..
JIŘÍ PELÍŠEK
( https://AUTOGENOCIDA.CZ ..
https://GREEN4.LIVE .. )
..
~~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

"ZÁHUMENNÍ" ..aneb: HUMANITU, DOMOV, LÁSKU, PRAVDU (či něco jiného..) tak zvaně ´ZA HUMNY´ MÍTI..)

FW/RE: Maříková: Ukrajincům se pomáhá hned, na rozdíl od Čechů. Zlovolný populismus, reagoval Výborný (CNN PRIMA NEWS ROZHOVOR)